Medienos atliekų smulkinimas

Medienos atliekų smulkinimas

Medienos atliekų smulkinimas / malimas

Tai veikla, kurios pagalba ne tik kuriate verslą, bet ir prisidedate prie aplinkos išsaugojimo, pasaulinio klimato atšilimo mažinimo bei žiedinės ekonomikos vystymo.

Smulkiname šias medienos atliekas: medinius padėklus, baldines atliekas, kabelių rites, pabėgius, lentpjūvių ir medžio pramonės atliekas. Smulkindami medienos atliekas, kaip ir sutvarkydami kuo daugiau žaliųjų, pakuočių, komunalinių bei kitų atliekų, prisidedame prie pasaulinio klimato atšilimo mažinimo bei žiedinės ekonomikos.

Smulkiname:

Medinius padėklus

Baldines atliekas

Rites

Kelmus

Komposto atliekas

Medžių šaknis

Pabėgius

Lentpjūvių atliekas

Greitas bei kokybiškas medžio atliekų smulkinimas

Naudojame pasaulyje lyderiaujančio gamintojo „Doppstadt” smulkintuvus. Darbus atliekame preciziškai ir efektyviai su nauja arba kelių metų senumo technika. Turėdami 5 smulkintuvų parką, ištikus neplanuotam atvejui, sugedusią techniką galime pakeisti nauja ir darbus užbaigti laiku. Medžio atliekų smulkinimo paslaugą teikiame kartu su krovos paslauga. Taip pat mūsų naudojama įranga geba atskirti metalo priemaišas, o sietai užtikrina, kad susmulkintos atliekos bus atitinkamo dydžio. 

Į vietą atvykstame per 5 d.d., o minimalus mūsų paslaugos užsakymas – vos 1 d.d.

Siekdami maksimalaus efektyvumo ir kokybės, vadovaujamės tokiu požiūriu:

 • Naudojame skirtingų dydžių ir tipų sietus.
  30×30 mm., 50×50 mm., 60×60 mm., 80×80 mm., 100×100 mm., 120×120 mm., 150×150 mm., 180×180 mm., 250×250 mm.
 • Naudojame skirtingus plaktus.
 • Naudojame skirtingas atmušimo plokštes.
 • Greitaeigiai smulkintuvai: AK 565, 560, 435 ir AK 430.

 • Stambiagaračių atliekų smulkintuvai – traiškytuvai:
  • Inventhor type 9 – turime jau Lietuvoje, pats galingiausias šiuo metu rinkoje.
  • Inventhor type 6 – artimiausiu metu turėsime.

Siekdami maksimalaus našumo ir rezultato, įrengimus naudojame jungdami tarpusavyje, pvz. stambiagabaritinį krovinį pradžioje krovinį sutraiškome su Inventhor 9, o gautą turinį konvejeriu paduodame tiesiogiai į greitaeigį AK 565, kodėl? Taip sukuriame didesnį našumą, gaunamas rezultatas ne 1 +1=2, o didesnis, t.y. 2,5, ar kartais net 3.

Mums svarbus galutinis sukurtas rezultatas kiek sugeneravome kūbinių metrų, todėl nesivadovaujame šūkiu, kad pas mus pigi moto valanda, nes mums svarbu, kokį rezultatą pavyksta sukurti.

UAB ,,Smulkinu LT“ darbuotojai – mūsų didžiausia vertybė. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs operatoriai, kurių kvalifikacija leidžia pasiekti maksimalų našumą, discipliną bei saugą darbo vietoje.

Nėra tiek svarbus moto valandos įkainis, kiek svarbus sukurtas rezultatas, t.y. kiek per valandą buvo sukurta erdvinių metrų.

D.U.K.

Iš pirmo žvilgsnio lyg skirtumas 50%, bet realiai skiriasi 125%.

Labiau ne, negu taip. Sumalti galime jeigu šis turinys yra bendrame sraute, tačiau miško turinį efektyviau malti su miškui skirta technika (peiliniai smulkintuvai), o atliekas turinčias metalo priemaišų (pvz. vinių), abrazyvo likučių ar kitų priemaišų – su mūsų naudojamais plaktukiniais smulkintuvais.

Taip, bet tik įsitikinus kliento / operatoriaus kompetencija arba jį apmokius.

Turėdami 5 smulkintuvų parką galime užtikrinti, kad atvyksime greitai per 5 d.d. į Jūsų vietą.

Gali, tačiau užsakymas turi būti bent 5-6 mašinoms skiedros.

SUSISIEKIME

Susisiekite su mumis

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime!