Medienos atliekų smulkinimas

Medienos atliekų smulkinimas

Medienos atliekų smulkinimas / malimas

Tai veikla, kurios pagalba ne tik kuriate verslą, bet ir prisidedate prie aplinkos išsaugojimo, pasaulinio klimato atšilimo mažinimo bei žiedinės ekonomikos vystymo.

Smulkiname šias medienos atliekas: medinius padėklus, baldines atliekas, kabelių rites, pabėgius, lentpjūvių ir medžio pramonės atliekas. Smulkindami medienos atliekas, kaip ir sutvarkydami kuo daugiau žaliųjų, pakuočių, komunalinių bei kitų atliekų, prisidedame prie pasaulinio klimato atšilimo mažinimo bei žiedinės ekonomikos.

Smulkiname:

Medinius padėklus

Baldines atliekas

Rites

Kelmus

Komposto atliekas

Medžių šaknis

Pabėgius

Lentpjūvių atliekas

Greitas bei kokybiškas medžio atliekų smulkinimas

Naudojame pasaulyje lyderiaujančio gamintojo „Doppstadt” smulkintuvus. Darbus atliekame preciziškai ir efektyviai su nauja arba kelių metų senumo technika. Turėdami 5 smulkintuvų parką, ištikus neplanuotam atvejui, sugedusią techniką galime pakeisti nauja ir darbus užbaigti laiku. Medžio atliekų smulkinimo paslaugą teikiame kartu su krovos paslauga. Taip pat mūsų naudojama įranga geba atskirti metalo priemaišas, o sietai užtikrina, kad susmulkintos atliekos bus atitinkamo dydžio. 

Į vietą atvykstame per 5 d.d., o minimalus mūsų paslaugos užsakymas – vos 1 d.d.

Siekdami maksimalaus efektyvumo ir kokybės, vadovaujamės tokiu požiūriu:

 • Naudojame skirtingų dydžių ir tipų sietus.
  30×30 mm., 50×50 mm., 60×60 mm., 80×80 mm., 100×100 mm., 120×120 mm., 150×150 mm., 180×180 mm., 250×250 mm.
 • Naudojame skirtingus plaktus.
 • Naudojame skirtingas atmušimo plokštes.
 • Greitaeigiai smulkintuvai: AK 565, 560, 435 ir AK 430.

 • Stambiagaračių atliekų smulkintuvai – traiškytuvai:
  • Inventhor type 9 – turime jau Lietuvoje, pats galingiausias šiuo metu rinkoje.
  • Inventhor type 6 – artimiausiu metu turėsime.

Siekdami maksimalaus našumo ir rezultato, įrengimus naudojame jungdami tarpusavyje, pvz. stambiagabaritinį krovinį pradžioje krovinį sutraiškome su Inventhor 9, o gautą turinį konvejeriu paduodame tiesiogiai į greitaeigį AK 565, kodėl? Taip sukuriame didesnį našumą, gaunamas rezultatas ne 1 +1=2, o didesnis, t.y. 2,5, ar kartais net 3.

Mums svarbus galutinis sukurtas rezultatas kiek sugeneravome kūbinių metrų, todėl nesivadovaujame šūkiu, kad pas mus pigi moto valanda, nes mums svarbu, kokį rezultatą pavyksta sukurti.

UAB ,,Smulkinu LT“ darbuotojai – mūsų didžiausia vertybė. Mūsų įmonėje dirba profesionalūs operatoriai, kurių kvalifikacija leidžia pasiekti maksimalų našumą, discipliną bei saugą darbo vietoje.

Nėra tiek svarbus moto valandos įkainis, kiek svarbus sukurtas rezultatas, t.y. kiek per valandą buvo sukurta erdvinių metrų.

D.U.K.

Iš pirmo žvilgsnio lyg skirtumas 50%, bet realiai skiriasi 125%.

Smulkiname jeigu tai yra smulkios šakos. Jeigu rasteliai arba medžių viršūnės – tai jau ne. Efektyviau visa tai smulkinti su miškui skirta technika.

Taip, bet tik įsitikinus kliento / operatoriaus kompetencija arba jį apmokius.

Turėdami 5 smulkintuvų parką galime užtikrinti, kad atvyksime greitai per 5 d.d. į Jūsų vietą.

Gali, tačiau užsakymas turi būti bent 5-6 mašinoms skiedros.

Biokuro smulkinimas ir biokuro malimas: kas tai?

Efektyvus biokuro smulkinimas – tai specifinis procesas, reikalaujantis tinkamų smulkinimo technikos komponentų ir pačios įrangos parinkimo. Nuo to priklauso, kiek biokuro smulkinimas bus efektyvus. Smulkinimo proceso metu iš biokuro pašalinamos metalo priemaišos.

Medienos smulkinimas ir kt. biokuro smulkinimas: kaip jis atliekamas?

Biokuro smulkinimas ir biokuro malimas atliekamas mobiliais greitaeigiais Doppstadt smulkintuvais. Biokurui smulkinti naudojame skirtingo tankumo sietus, kliento pageidaujamai frakcijai išgauti. Smulkiname daugumą biokuro žaliavos rūšių – žievę (žievių smulkinimas), šakas (šakų smulkinimas), kelmus (kelmų malimas), padėklus, lentpjūvių atliekas (medienos smulkinimas) ir kt.

Klientų patogumui, smulkinimo paslaugas, tokias kaip medienos smulkinimas ir kitų atliekų smulkinimas, teikiame visoje Lietuvoje.

Žievių smulkinimas ir žievių malimas: kuo tai svarbu daugelyje sričių?

Visose biokuro gamybos, miškininkystės, medienos pramonės srityse aktualus žievių smulkinimas ir žievių malimas. Šalia pagrindinės medienos įmonių produkcijos, lygiagrečiai kaupiasi ir šalutinis produktas – žievė. Norint ją panaudoti kaip žaliavą ar produktą, reikalingas žievės smulkinimas.

Žievių smulkinimas: kaip jis atliekamas?

Žievei smulkinti naudojami greitaeigiai, plaktukiniai Doppstadt smulkintuvai. Tinkamai frakcijai išgauti smulkinant žievę, dažnai užtenka pirminio smulkinimo, tačiau vis dažniau pasitaiko atvejų, kai reikalingas antrinis (pakartotinis) žievių smulkinimas. Mūsų naudojama įranga tinka tiek šlapiai, tiek sausai žievei smulkinti. Verta žinoti, kad smulkinti šlapią žievę yra žymiai sudėtingiau, tad tam naudojama skirtingų sietų sistema.

Klientų patogumui, smulkinimo paslaugas, tokias kaip žievių smulkinimas, medienos smulkinimas ir kitų atliekų smulkinimas, teikiame visoje Lietuvoje.

Šakų smulkinimas ir šakų malimas: kokia šių procesų svarba?

Šakų sankaupų susidarymas yra neišvengiama miškininkystės procesų dalis. Verta paminėti, kad nesmulkintos šakos yra menkavertė žaliava. Tačiau viskas kardinaliai pasikeičia, šakas susmulkinus iki tinkamos frakcijos. Šakų smulkinimas ir šakų malimas labai pakeičia jų, kaip žaliavos, panaudojimo galimybes. Tačiau svarbu žinoti, kad, naudojant netinkamą techniką, šakų smulkinimas gali tapti energetiškai labai imliu procesu.

Šakų smulkinimas: ką svarbu žinoti?

Norint efektyviai atlikti šakų smulkinimą, reikalingas ne tik tinkamas smulkintuvas (pavyzdžiui, Doppstadt), bet ir efektyvus šakų užkrovimas. Šakas smulkinimui geriausia užkrauti krautuvu, turinčiu šoninę pastūmą. Neįvertinus visų šių minėtų veiksnių, šakų smulkinimas gali tapti nuostolingu procesu.

Suprantame, kad tinkamo atliekų smulkinimo sprendimo pasirinkimas gali tapti sudėtingu procesu, todėl esame tam, kad Jums padėtume. Klientų patogumui, smulkinimo paslaugas, tokias kaip šakų smulkinimas, medienos smulkinimas ir kitų atliekų smulkinimas, teikiame visoje Lietuvoje.

Kelmų smulkinimas ir kelmų malimas: kaip vyksta procesai?

Kelmų smulkinimas iki šiol buvo opi medienos apdirbimo sektoriaus problema. Tačiau šiai dienai ekonomiškai efektyvus sprendimas yra. Tinkamas kelmų smulkinimo procesas vyksta trimis etapais. Pirmiausia, kelmai smulkinami traiškant juos lėtaeigiu Doppstadt smulkintuvu iki pirminės frakcijos. Šio proceso metu kelmų smulkinimas atliekamas su tikslu suardyti vientisą plaušieną. Tuo pačiu, pirminiame kelmų smulkinimo etape, nuo medienos atskiriamos žemės, kurios išsijojamos antrajame etape su sijotuvu. Galiausiai, galutiniam kelmų smulkinimui atlikti naudojamas Doppstadt plaktukinis smulkintuvas. Naudinga žinoti, kad tinkamai atliktas kelmų smulkinimas paverčia juos ypatingai kaloringa biokuro rūšimi.

Kelmų smulkinimas ir kitų atliekų smulkinimas: darbus patikėkite profesionalams

Suprantame, kad tinkamo atliekų smulkinimo sprendimo pasirinkimas gali tapti sudėtingu procesu, todėl mūsų ilgametę patirtį sukaupę specialistai Jums padės klaidžiame pasirinkimų kelyje. Klientų patogumui, smulkinimo paslaugas, tokias kaip kelmų smulkinimas, medienos smulkinimas ir kitų atliekų smulkinimas, teikiame visoje Lietuvoje.

SUSISIEKIME

Susisiekite su mumis

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime!